Twój partner w produkcji

           

GlobalCut 200


GlobalCut 200

Genialnie prosta - po prostu genialna!


Istotnym elementem w GlobalCut 200 jest zwiększona do 200 mm szerokość zespołu tnącego. Otwierany do góry kanał wylotowy ułatwia pracę przy cięciu krótkich detali. Przeznaczona do cięcia przewodów miedzianych do maksymalnego przekroju przewodu 16 mm².

Uniwersalna maszyna firmy Navia GlobalCut 200 jest specjalistycznym urządzeniem do cięcia. Szerokość zespołu tnącego 200 mm umożliwia szczególnie opracowanie szerokich kabli taśmowych. Układ tnący pozwala na opracowanie materiału do wielkości 16 mm2 .

Po dokładnym zapoznaniu się z instrukcją obsługi i ścisłym przestrzeganiem opisanych w niej przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), urządzenie może być obsługiwane przez każdego pracownika bez konieczności odbywania dodatkowego szkolenia.
W zależności od kraju użytkowania należy najpierw określić język obsługi urządzenia na displayu. Urządzenie ma kilka opcji wyboru języka. Cały zespół tnący oraz elementy prowadnicy noża są wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. To gwarantuje długie i bezawaryjne użytkowanie maszyny.

GlobalCut 200 została pierwotnie skonstruowana dla przemysłu obróbki kabli. Tymczasem wielu klientów z innych branż odkryło, że nasze urządzenie doskonale nadaje się także do cięcia innych materiałów. Urządzenie znajduje zastosowanie w konfekcjonowaniu, docinaniu na wymiar, cięciu różnych, innych niż kable materiałów np: z laminatu papierowo-aluminiowego, laminatu kartonowo-plastikowego, pianki, gumy, taśm tekstylnych, różnych kompozytów, itp.

Dane techniczne

Zakres przekroi przewodów max. 25 mm2
Maksymalna wysokość materiału 12 mm
Maksymalna szerokość materiału 200 mm
Zakres długości cięcia 1-99999 mm
Prędkość posuwu 1,5 m/s
Szybkość cięcia (noża) 7 stopni
Ilość zapamiętanych programów 99
Waga 45 kg
Wymiary (SxGxW) 350x360x250 mm
Zasilanie 110V-230V;50Hz/60Hz;250W
Głośność pracy <71db